ZEROIPTV

Sıkça Sorulan Sorular

  • İnternet hızınızın iptv yayınlarını sağlıklı bir şekilde izlemeyebilmek için 16 mbps ve üzeri olması gerekmektedir. İnternet hızınızın yanı sıra internet bağlantınızın yurt dışı çıkışlarında problem olmaması ve ping değerlerinin düşük olması gerekmektedir. ZERO IPTV olarak kullanıcılarımıza her zaman fiber internet tavsiye etmekteyiz. Fiber internet, ADSL’ e göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Aynı şekilde modeme kablolu bağlantı, wifi bağlantısına göre çok daha iyi sonuçlar vermektedir. Bilgisayarınızdan bu bağlantıya tıklayarak hızınızı test edebilirsiniz —> Hızını Test Et
  • Kanallarımız SD – HD – HEVC –  FULL HD – 4K çözünürlüklerine sahiptir. Gecikme süresi siz ile sunucularımız arasındaki bağlantı kalitesine göre 20 saniye – 200 saniye arasında otomatik olarak değişmektedir.

Yayınları aynı anda 1 cihazda açabilirsiniz. Sistem, aynı anda 2. bir cihazda açılmasına izin vermemektedir. Bir cihazda kapatıp diğerinde açabilirsiniz.

Bilgisayar, smart tv, akıllı telefon ve tablet, iptv destekli uydu alıcılar ve tv box cihazlarında yayınları izleyebilirsiniz.

Elbette izleyebilirsiniz. İzlemek istemezseniz; sipariş anında bize bildirirseniz, kanal listenizden çıkartabilir, dilerseniz web panel üzerinden sizler de ekleme veya çıkartma yapabilirsiniz.